Arama sonucu 124 mekan bulundu…
BÖLGE
KATEGORİ
MEKAN ARA

Antalya' da Gece Hayatı


Gece hayatının Türkiye'de yüksek olduğu belli başlı şehirler mevcuttur. İstanbul ve İzmir nüfus bakımından bu değeri görse de, Antalya turistik açıdan liderliğİ ele almaktadır. Özellikle yaz aylarında gece hayatı daha sık yaşanmaktadır. Antalya gece hayatı için yapabileceğiniz birçok şey mevcuttur. Şehrin diğer şehirlerden farkı da budur.


Birçok disko tercihiniz olabileceği gibi cafe & bardan yana da tercihlerde bulunabilirsiniz. Çoğunlukla güney bölgelerde sürmektedir gece hayatı. Özellikle açık hava konserleri, eğlenceler ve etkinlikler güneyde yapılmakta. Ancak disko, stand-up gibi oluşumlar kuzeyde gerçekleşmektedir. Birçok yeni yerleşim bölgesi oluştuğundan şehir içinde ki gece hayatı da artmaktadır.


Tam olarak isteklerinize ve zevklerinize uygun bir gece yaşamak istiyorsanız, büyük ihtimalle dilediğiniz gerçekleşecektir. Ancak gece hayatı için tam olarak nerede arama yapacağınızı bilmiyorsanız bu sorun olacaktır. Birden çok mekan varken tam olarak aradığınızı bulmak için bir yardımcıya ihtiyacınız var. Bunu da biz AntalyaKeyfi.com'la çözmüş durumdayız.


Tam olarak ihtiyacınıza veya isteğinize göre gece kulüplerini bu siteden bulabilirsiniz. Antalya merkez hariç toplam 7 ilçe için mekan tanıtımı bulunmakta. Turistike bölgelerde ki stratejik alanların birçoğuna sahip. İstediğiniz takdirde duygunun yüksek olacağı bir türkü barda bulabilirsiniz, sabaha kadar eğlencenin kesilmeyeceği bir barda bulabilirsiniz. Eğer yeni yetenekleri keşfetmek istiyorsanız sahnesi olan barlara ulaşmanız gerekir. Kısacası size bir Antalya gece hayatı rehberi gerekmektedir.


Antalya Gece Hayatı Rehberi


Genel olarak cafe & bar tarzında ki işletmeler güneyin iç kesiminde bulunmaktadır. En güney kesimde restorantlar yer almakta. Buna bağlı olarak çok fazla disco ya da bar yok. Ancak ara arada olsa bulmak mümkün. Antalya gece hayatı için nasıl istekleriniz olduğu önemli değil. Her açıdan istekleriniz karşılanır. Ancak uç istekleriniz varsa bunu belirtmelisiniz.


Örneğin 200 – 300 kişiye açık, parti tarzında bir gece hayatı yaşamak istiyorsanız özel clubları tercih etmeniz gerekir. En batıdan en doğuya kadar club arşivimiz vardır. Sadece aramanız yeterli.


Biriyle sohbet edebileceğiniz ya da yalnız takılabileceğiniz bir yer arıyorsanız, daha çok iç kesimlere yönelmelisiniz. Özellikle barlar sokaği gibi alanlar sizin için uygundur. Bu tarz mekanlar çoğu zaman serbest sahneye sahiptir. Yani girdiğinizde sizi bir grupta karşılayabilir, onun tam aksine herkesin serbest olarak çıkabileceği bir stand-up sahneside olabilir. Tüm bunların haricinde sahne boşta kalabilir. Gerçekten çeşitli bir gece hayatı söz konusudur.


Gösterilen : 1-10 / 124

Antalya Gece Hayatı İçin Değişik Fikirler


Çoğu kişi Antalya'ya tatil amaçlı gelir ve sıradan gecelerle karşılaşmak istemez. Bunun içinde gereken oldukça açık ve bellidir. Gece hayatında biraz olsun farklı bir şeyler yaşamak istiyorsanız kamplara katılabilirsiniz. Antalya gece hayatı için değişik fikirler aradığınızda sıkışmazsınız.


Dağlar kamp yapmaya müsaittir aynı zamanda. Bununla beraber çeşitli su etkinliklerine de katılabilirsiniz. İşletmelerin çok azı bu fikre sıcak baksa da gece boyunca muza binebilir ya da farklı aktivitelere katılabilirsiniz.

Bunların haricinde bir öneride bulunmamız gerekirse, kuşkusuz karoeke gecelerini önerebiliriz. Sitemizde karaoke imkanı tanıyan mekanlarda tanıtılmakta. Bize bağlı olmasa dahi biraz araştırarak birkaç lokasyona ulaşabilirsiniz. Sayısız bardan ya da cafe & bardan biri, o gecesini karoeke için değerlendirecektir.


Tek kişi değilseniz özellikle iki kişilik fikirler arıyorsanız buda mümkün. Ancak seçeneklerin sınırlı olduğunu bilmeniz gerekir. Oteller, açık mekanlar her akşam farklı bir konsepte geceyi tamamlarlar. Kimileri çiftlerin katıldığı yarışmalara sahiptir. İki kişi olarak bu etkinliklere katılabilirsiniz. Büyük oranda size eğlence verecek etkinliklerdir. Antalya gece hayatı sonlandırılması gerektiğinde, farklı bir mekanda şansınızı deneyemezsiniz. Hemen hemen hepsi bir biriyle kordineli olarak sonlandırmakta.


En İyi Antalya Gece Hayatı Mekanları


Farklı, değişik mekanlarla zaman geçirmek yerine her zaman en iyilerle vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Bu noktada da en iyi Antalya gece hayatı mekanları arasından bir tercih yapmanız gerekir. Biz aşağıda listelemelerde bulunduk. Siz zevkinize göre istediğinizi seçebilirsiniz.
Antalya içinde en çok tercih edilen barlardan biridir. En büyük özelliği genç çevreye hitap etmesidir. Yani karşılaşacağınız kişiler çoğunlukla ya üniversite öğrencisi ya da genç olacaktır. Sahne bakımından çok iyidir. Sıkça ünlü sanatçıları görmeniz mümkün.
Disco olarak baktığımızda, Antalya'da ilk sırada gelmektedir. Eşsiz bir yapıya sahiptir ki çoğunlukla dolu bir mekandır. En iyi özelliği ise dünyaca tanınmış DJ'lerin bulunmasıdır. Bu alanda birçok rakibi olsa da çoğu zaman Inferno öne çıkmakta.


 • Up Shot Bar


 • Adından da anlayabileceğiniz gibi “shot” üzerine kurulmuş bir bar. Genel olarak gece yarısına kadar boştur ancak gece yarısından sonra aşırı rabet görmektedir. Sabaha kadar devam eden birkaç bardan biridir. Ancak onu en farklı kılan özelliği sayısız shot çeşidine sahip olmasıdır.
  Inferno'dan sonra club mantığına en uygun, en iyi mekan diyebiliriz. Dans etmek için birçok alan mevcut ve çoğu zaman ayakta durmanız gerekir. Özel olarak asma katlarda ki bölümlere ilerleyebilirsiniz. Inferno'nun çok kalabalık olduğu zamanlarda Auro tercih edilebilir.


  Antalya gece hayatı mekanları arasından bunlar en iyileri ve kuşkusuz sizde birini seveceksinizdir. Nasıl bir gece geçirmek istediğinizden emin olun ve birini tercih edin. Sonunda istediğinize ulaşmamanız imkansız.


  Antalya Gece Hayatı Meyhaneleri


  Eğer bu şehirde gece hayatının sadece kulüpler, barlar vb. yerlerle sağlandığını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz demektir. Antalya ek olarak çok iyi bir meyhane kültürüne sahiptir. Bu meyhanelerin tamamına yakınının da eski tip olduğunu varsayabilirsiniz. Ancak tabi ara ara da olsa modernlik göze çarpmakta. Antalya meyhaneleri bir birlerinden hep farklı olduğu için nasıl bir yer seçmek istediğinize iyice karar vermelisiniz.


  İlk olarak Sponge Meyhane ile başlayabiliriz. Diğer bir adıyla Mavi Meyhanedir. Tüm meyhane boyunca mavi ve beyaz renkleri hakimdir. Canlı müzikte diğer birçok yerden iyidir. Taze balık konusunda da oldukça özenlidir. Üniversitelere ve öğrenci yurtlarına yakın. Bu yüzden genç tabanlı olanlarda çekinmeden tercih edebilir.


  İkinci olarak Diyojen Meyhanesinden bahsedebiliriz. Lara’ya bağlı bir meyhanedir ve çok eskidir. Birçok sanatçı ve meyhane kültürünün unutulmaz hissi duvarlarda yer almaktadır. Eski tip sobalar mevcuttur ki modernlikten yok denecek kadar az nasibini almıştır. Eski bir meyhane arıyorsanız tam size göredir.


  Üçüncü ve son olarak da Bi Büyük Meyahane'den bahsedebiliriz. Yeni bir mekan ve klasik meyhane kültürünün dışında. Oldukça sanatsal bir alan aynı zamanda. Gerek taze balık gerekse içki bakımından çok iyi konumda. Birçok türde rakıya ulaşabilirsiniz. Onu daha özel kılan ise özel akşamları. Haftanın belli günleri fasıl geceleri yaşayabilirsiniz. Ya da bir akşam karadeniz müziği yer alırken bir akşam 80'ler şarkıları yer alabilir.


  Antalya gerek bar, gerek meyhane, gerek cafe gerekse club bakımından çok gelişmiş bir şehir. Turistike bir bölge olduğu için her daim değer görüyor. Nasıl bir şey istediğinizden emin olun ve mekanları aramaya başlayın, emin olabilirsiniz ki, sizlerde uygun bir adresle karşılaşacaksınız. Antalya’da gece hayatı sabaha kadar sürer ve aradığınız, istediğiniz her şeyi bulursunuz.


  İster Antalya'da yeni olun ister Antalya'nın müdavimi olun fark etmez. Nasıl bir gece hayatı yaşamak istediğinizi biliyorsanız, sitemiz Antalya Keyfi ile o gece hayatını yaşayabilirsiniz. İsteyebileceğiniz tüm mekanlar size sadece bir tık uzakta. Bunun için gece hayatı sayfasına gitmeniz ve takip eden sayfaları gezmeniz yeterli. Bir süre sonra gerçekten size uyan bir mekan bulacaksınız ve o mekanı ister sitemizden isterseniz de Antalya'ya bağlı diğer portallardan inceleyebilirsiniz. Tüm kriterlerinizi karşılıyorsa, size düşen tek şey o mekana gitmek ve gecenin tadını çıkartmak olacaktır. Antalya gece hayatı siz ne zaman isterseniz o zaman biter. Çoğu adres hiçbir zaman son içki çağrısı yapmaz. Bunlarda zaten bölgenin vazgeçilmez özellikleridir.  Antalya Gece Hayatı
  ★★★★★
  5 Değerlendirme
  Ortalama 5 5.00

  Antalyakeyfi.com 940 mekan
  513 otel
  Haber listemize kaydolun, kampanya ve duyurularımızdan ilk siz haberdar olun :
  Copyright © 2016. Tüm hakları saklıdır. Antalyakeyfi.com
  design & technology by nette interactive